تبلیغات
کارگزاران مراکز مخابرات روستایی دیواندره پاپاله - خانه ملت

امروز:

خانه ملت

لازم به ذکر است که شرکت متولی که در نامه قید شده است همان شرکت مخابرات ایران میباشد نه شرکتهای واسطه ای . پس دوستان و همکاران گرامی نگران نباشند .

جامعه كارگزاران مخابرات روستایی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
99543889051424936176.jpg

برای وضوح نامه روی آن کلیک کنید
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 محجوب در اخطار قانون اساسی:
دستگاه های خریدار شرکت ها در جریان خصوصی سازی ملزم به اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در جریان بررسی وضعیت بیمه کارگزاران مخابرات روستایی تصریح کرد: دستگاه های خریدار شرکت ها در جریان خصوصی سازی ملزم به اجرای تعهدات اصل ۴۴ قانون اساسی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا محجوب در نشست علنی امروز (یکشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی درخصوص بند ۶۲ این لایحه در مورد کارگزاران مخابرات روستایی با اشاره به اصل ۲۹ قانون اساسی گفت: حدود ۲۵ سال است که با کارگزاران مخابرات روستایی قرارداد بسته شده است که ۲ سال قرارداد آنها در قالب قرارداد کارگر و بقیه به عنوان قرارداد پیمانکار بوده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: با وجود رأیی که مراجع مختلف علیه شرکت مخابرات و وزارت ارتباطات داده اند، هیچگاه رأی دیوان عدالت اداری و رأی مراجع حل اختلاف وزارت کار در مورد آنها اجرا نشده است.

محجوب تصریح کرد: به همین جهت با وجود صداقت اصل ۲۹ بر لزوم بیمه کردن، از بیمه کردن آنها طفره رفتند.

وی ادامه داد: الان هم مجلس ۲۴۰ میلیارد تومان التفات کرده است اما متاسفانه هنوز بیمه سال های گذشته واریز نشده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خاتمه تصریح کرد: باید در قانون تاکید شود که دستگاه خریدار و ملزم به اجرای تعهدات اصل ۴۴ قانون اساسی است.

منبع : خانه ملت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 با موافقت نمایندگان
شرکت های متولی خصوصی ملزم به بیمه کارگزاران مخابرات روستایی شدند

نمایندگان مجلس مقرر کردند که وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی ملزم به رفع مشکلات اجرای قانون بودجه سال ۱۳۹۱ مرتبط با کارگزاران مخابرات روستایی بوده و شرکت متولی متعهد به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران، پیمانکاران و کارگزاران روستایی طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار می باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش هزینه ای بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور با بند ۶۲ این لایحه موافقت کردند.

لازم به ذکر است که براساس پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن بخشی از این بند حذف و عبارت دیگری جایگزین آن شد.

پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن جایگزینی عبارت " وزارتخانه های  ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی ملزم به رفع مشکلات اجرای قانون بودجه سال ۱۳۹۱ مرتبط با کارگزاران مخابرات روستایی بوده و شرکت متولی متعهد به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران، پیمانکاران و کارگزاران روستایی طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار می باشند" به جای عبارت " وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف است نسبت به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران(پیمانکاران و کارگزاران مخابرات روستایی) طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار اقدام لازم معمول نماید" بود.

در حین بررسی این بند مهرداد بائوج لاهوتی در مخالفت با پیشنهاد مطرح شده گفت: با واگذاری تعهدات شرکت خصوصی مخابرات به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دولت کشور گران اداره می شود و بدنه دولت از جیب مردم افزایش می یابد. این در حالی است که شرکت مخابرات باید براساس قانون مفاد مقررات را اجرا و نیروهای خود را تا ۵ سال بیمه کند.

در ادامه سید موسی غضنفرآبادی در موافقت با پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: مشکل کارگزاران مخابرات روستایی چند سالی است که تداوم دارد و برخلاف اینکه بخش خصوصی نباید تا ۵ سال نیروها را اخراج می کرد این اقدام را انجام داده که منجر به سرگردانی کارگزاران مخابرات روستایی شده است و بر این اساس تصمیم کمیسیون تلفیق برای تخصیص مبلغ ۲۴۰ میلیارد تومان برای حل مشکل این افراد می تواند کارساز باشد.

در انتها این پیشنهاد به رأی گذاشته شد که نمایندگان با ۱۷۸ رأی موافق، ۶ رأی مخالف و ۱۰ رأی ممتنع با آن موافقت کردند.

بنا بر بند اصلاحی ۶۲ لایحه بودجه صندوق تأمین اجتماعی موظف است کارگزاران و پیمانکاران حقیقی و افراد حقوقی و سایر افرادی که به‌عنوان کارگر یا تحت هر عنوان دیگری طرف قرارداد مخابرات روستایی می‌باشند(موضوع جزء «و» بند(۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۸۹ کل کشور) را پس از واریز حق بیمه سهم کارگر توسط کارگزار و پیمانکار(کارگر) و تا زمان فروش سهام مدیریتی براساس قانون تأمین اجتماعی و قانون کار تحت پوشش بیمه قرار دهند. حق بیمه سهم کارفرما تا سقف دو هزار و چهارصد میلیارد(۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال از محل ردیف ۵۳۰۰۰۰ جدول شماره(۹) این قانون تأمین می‌شود. وزارتخانه های  ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی ملزم به رفع مشکلات اجرای قانون بودجه سال ۱۳۹۱ مرتبط با کارگزاران مخابرات روستایی بوده و شرکت متولی متعهد به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران، پیمانکاران و کارگزاران روستایی طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار می باشند.

منبع : خانه ملت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 فولادگر در اخطار قانون اساسی
قرارداد بیمه ای وزارت ارتباطات با کارگزاران مخابرات خلاف قانون اساسی است

رئیس کمیسیون نظارت و اجرای پیگیری اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس گفت:قرارداد بیمه ای به صورت مستقیم از سوی وزارت ارتباطات مغایربا قانون اساسی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در نشست علنی امروز (یکشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل ۴۴ افزود: علی رغم آنکه گفته می شود حذف نیازی به اخطار ندارد اما گاهی حذف موضوع را عوض می کند که این مهم در مغایرت با قانون اساسی قرار دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه وزارت ارتباطات برای بیمه به صورت مستقیم با کارگزاران مخابرات قرارداد ببندد خلاف قانون اساسی است، چرا که این وزارتخانه تنها ۲۰ درصد در شرکت مخابرات سهم دارد.

لاریجانی در پاسخ به اخطار فولادگر گفت: در این لایحه گفته نشده که از کدام قسمت وزارت ارتباطات می تواند استفاده کند تا با این افراد قرارداد بیمه ای ببندد و لذا این وزارتخانه می تواند از سهم ۲۰ درصد خود استفاده کند.

منبع : خانه ملت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
  ۰کاتب در اخطار قانون اساسی:
استخدام کارگزاران مخابرات روستایی در حوزه وظایف دولت نیست

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس استخدام کارگزاران مخابرات روستایی را در حوزه وظایف شرکت مخابرات ایران توصیف و تصریح کرد: براساس قانون مدیریت خدمات کشوری استخدام جدید در دولت ممنوع است و استخدام این گروه باید توسط شرکت مخابرات ایران صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب در نشست علنی امروز (یکشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش هزینه ای بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور درخصوص بند ۶۲ این لایحه پیرامون شرکت مخابرات ایران در اخطار قانون اساسی و با استناد به اصل ۷۵ این قانون گفت:ماده ۵۷ طبق قانون مدیریت خدمات کشوری تاکید دارد که استخدام جدید در دولت ممنوع است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این نیروها متعلق به شرکت مخابرات ایران است و اگر بنابر استخدام باشد شرکت مخابرات ایران باید آنها را استخدام کند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: این وظیفه نباید برعهده دولت گذاشته شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی این اخطار را وارد ندانست.

منبع : خانه ملت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 قاضی پور در اخطار قانون اساسی:
کارکنان زحمتکش مخابرات نیاز به حمایت دارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت جدی از کارکنان مخابرات را خواستار شد و گفت: این افراد در سخت ترین شرایط کار می کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل ۲۹ افزود: این اصل حمایت از بازنشستگان را مطرح می کند در حالی که آقای کاتب در پیشنهاد خود، تبعیض زیادی برای کارکنان مخابرات قائل شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کارکنان زحمتکش مخابرات ۲۰ سال است که در سخت ترین شرایط مشغول به کار شده اند و لذا نباید مورد تبعیض قرار گیرند.

رئیس مجلس شورای اسلامی اخطار قاضی پور را وارد ندانست و گفت: هیچگاه پیشنهاد حذف اخطار ندارد مگر آنکه مابقی پیشنهاد خلاف قانون اساسی باشد که در حال حاضر چنین چیزی مشاهده نمی شود.

گفتنی است غلام رضا کاتب در پیشنهادی خواستار حذف بخشی از بند ۶۲ شد.

در بخشی که کاتب پیشنهاد حذف را داده است، آمده: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف است نسبت به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران (پیمانکاران و کارگزاران مخابرات روستایی) طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار اقدام لازم را معمول نماید.

منبع : خانه ملت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با سلام و عرض ادب
طی خبری که مستقیماً از مجلس شورای اسلامی دریافت کرده ایم این است که چون ماده 62 مربوط به بخش هزینه های بودجه 92 میباشد وبنا بخاطر اینکه مجلس در حال حاضر سرگرم بررسی بخش درآمدهای بودجه 92میباشد پس جای نگرانی برای دوستان و همکاران نیست که ( چرا مادۀ 62 به صحن علنی مجلس نمی آید و مورد بررسی قرار نمیگیرد ) چون بعد از اتمام بررسی بخش درآمدهای بودجه بخش هزینه ها هم از جمله ماده 62 مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و إنشاءالله با حداکثر آرا به تصویب خواهد رسید .


نوشته شده در : یکشنبه 5 خرداد 1392  توسط : مدیریت .    نظرات() .

Talleyrand partition plan for Belgium
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 11:07 ب.ظ
Howdy! Someone in my Facebook group shared this website with
us so I came to take a look. I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this
to my followers! Great blog and superb design.
http://suannehumble.weebly.com/blog/how-shoe-lifts-cure-leg-length-difference
جمعه 13 مرداد 1396 06:11 ب.ظ
Undeniably believe that that you stated. Your favourite reason seemed to be at the internet the simplest thing to take note of.
I say to you, I certainly get annoyed whilst other folks
consider issues that they just do not know
about. You managed to hit the nail upon the highest and also defined out the entire thing with no
need side effect , folks can take a signal.
Will probably be again to get more. Thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر